O nas

Kilka słów o nas

Czym się zajmujemy ?

Pracownia Własnymi Rękami to sklep, w którym znajdziesz papeterię oraz niepowtarzalne upominki i dekoracje na każdą okazję.

Ręcznie wykonywane

Prawie wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie i to z najwyższej jakości materiałów. Staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom w każdej sytuacji i jesteśmy otwarci na realizację najbardziej wymagających produktów.

Dbamy o szczegóły

Wszystkie nasze produkty są wykończone na najwyższym poziomie. Nie lubimy bylejakości, staramy się wykonywać produkty idealnie, z uwagą na najdrobniejsze kwestie.

Najlepsza obsługa Klienta

Bardzo zależy nam na każdym Kliencie, dlatego staramy się odpowiadać na Wasze zapytania najszybciej jak się da oraz pomagać Wam w tworzeniu rzezy wyjątkowych.

Niedrogo

Chcemy aby ceny naszych produktów nie były barierą, dlatego staramy się tak dopasować ich końcową wysokość, by każdy z Was mógł dokonać zakupu.

Z miłością

Wszystkie nasze produkty są wykonane z radością i pełnym zaangażowaniem. Asortyment tworzymy sami, więc robimy to, co kochamy i to nas wyróżnia.

Doświadczenie

Nasz Klient nie jest testerem. To my wcześniej sprawdzamy dostawców, materiały i to co można poprawić, by jeszcze lepiej spełnić oczekiwania użytkownika.

Właściciel

Klaudia Osmanowska

Śledź nas w mediach społecznościowych

Kontakt

Firma: Pracownia Własnymi Rękami Przemysław Osmanowski

Najbliższa lokalizacja: Toruń

Adres mailowy: pracownia.wlasnymirekami@wp.pl

Adres firmowy:
Bocień 2/2, 87-140 Chełmża

Tel: 693933089
Godz. pracy: pon-pt, 9-16